Reakcia na: Kami #44415:
A prečo tí istí ľudia najprv rozhodujú o iných čiastkach, ktoré následne menia, pričom výsledná psychopatia v niektorých sadzbách opäť nemá nič spoločné s racionálnosťou, ale je to len ďalšia politická hra, kde poškodenou zostane opäť doprava.

A tie 2 najnovsie klbove idu kedy do GO?
PIT
Na druhú stranu ja sa cítim byť znevýhodnený plateným základného cestovného, kým pomaly skoro všetci vôkol mňa sú zvýhodňovaní alebo dokonca neplatia vôbec...