Reply on: S499.1023 #44416:
Už mi je jasné, o čo ti išlo - teraz som si všimol, že som tam urobil chybu vynechal som omylom jedno zásadné slovo - nemyslel som že zrušiť bezplatnú prepravu kočíka s dieťaťom, ale bezplatnú prepravu sprievodcu kočíka s dieťaťom. Však logicky dieťa ide bezplatne z dôvodu nedosiahnutia vekovej hranice a kočík sa berie len ako prostriedok umožňujúci vykonanie jeho prepravy, t. j. niečo ako "invalidný vozík".
PIT
Na druhú stranu ja sa cítim byť znevýhodnený plateným základného cestovného, kým pomaly skoro všetci vôkol mňa sú zvýhodňovaní alebo dokonca neplatia vôbec...