Reply on: PIT #44414:
nie, nie je to preklep, taku informaciu som pocul aj ja, len som nemal cas si ju overit.Zakladne cestovne ostava 0,60 €. Mesto objednava, mesto plati, predstavitelia mesta su voleni. Takze ...

A tie 2 najnovsie klbove idu kedy do GO?
(Pocas doby GO by mali ponechat aj 2 starsie klbove...)
Patriot
hmm no tak teraz neviem, ci je tento clanok vysledkom "kvalitnej novinarskej prace" - kedze skoro v kazdej vete je uvedena nespravna informacia, alebo sadzv nepojde na strop cenoveho vymeru od mesta...