Reakcia na: S499.1023 #43630:
paa paa ? ? ?
Ja hlasujem za druhe a tesim sa na den ked sa stane realitou a prvy krat v historii sa zbavime ZSSK
? čo bolo toto za vlak? ? http://www.youtube.com/watch?v=Eg8j2Cu9xcw
Ale: "Snívajte snami".
Kami
V Karose moze byt asi 100 l vody, je to normalna zmes destilovanej vody, nemrznucej kvapaliny a iste aj ineho sajrajtu. Podla mna sa to da vyprat, uvidis co povie pracka. Nie som technik, aj Feliciu si davam robit v servise, takze viac ti teraz nepoviem. Mozno zajtra, ak najdem mudru knizku.