Reakcia na: Papyr #39225:
? Re #39227 DoktorTalian: Ak chceš byť idiot, tak píš idiotiny alebo radšej prispievaj na bystricoviny.sk, kde vypisuje p. demagóg Toman a ostatným, ktorí s tými bludmi a klamstavami nesúhlasia, pretože dostatočne dobre vedia, čo za hru sa tu hrá, ani neuverejnia ich vyjadrenie.
Agent007