Reakcia na: vladis888 #39234:
Hej, stav vozidla sa porovnáva so stavom transparentu ? ? To už kde sme ? Na psychiatrii? Chlapi teraz neviem či sa mám z vás smiať alebo plakať. Každopádne tá prvá možnosť je lepšia. ? ? Ten transparent tam ani nemusí byť, stačí tabulka, a neviem či by celé vozidlo "nemuselo byť" ? Koniec koncov, to kam ideš sa dá prečítať aj zo zdrapu papiera nalepenom na skle ?.
DADORIUS