Reakcia na: adrive #28180:
mali by ist ba cca 2 minuty pred odchodom 22 ked bude na zastavke co najviac ludi, a samozrejme s velkym napisom za 10 Sk z cipovej 8 SK ? a a ako je to potom s tymi odchodmi kazdych 10 minut a 30minut? ludia su stale nauceny na cestovny poriadok takze skorej na zastvaku nepridu zislo by sa nieco zverejnit ak je to teda vobec mozne co asi nie
810zssk