Reakcia na: wizard112 #21372:
Pokiaľ sa nemýlim, tak USA ani krajiny typu Čína Kjótó nepodpísali a pokiaľ nebudú znižovať produkciu skleníkových plynov oni, nemá zmysel robiť to v EÚ.

ale pozri si vozovy park v ziline ,poprade. a pozri v b.b a uvidis ze som mal pravdu ?
. Ja si neveim predstaviť osvedčenie alebo neosvedčenie sa v rámci testovacích jázd bez vlkä pre iné mesto (pri ktorých sa, mimocxhodom, plne osvedčili ? ).
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=222&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=3286