Reakcia na: Kami #16848:
"Stupy maju zvacsa pesiu dostupnost na MHD, ale nie cele"Ani by som nepovedal...
"aky je zakonny dovod na to, ze nie je mozna integracia primestskych liniek do MHD"
Pán Ch. sa rozhodol, že on je zákon. Presnejšie, čo bude nezákonné a čo sa porušovať môže... ?
Re #16853 irizar: IDS=z tej istej ČK si kúpiš lístok na väčšom území... (aspoň podľa SAD ZV)

JJ
a tiez musim suhlasit s Dannym - tato oblast javornickej je plne obsluzena tak ako smerom na nam. slobody tak aj na strieb. namestie a to z rudohorskej 1. a dumbierskej. L20 ma vyznam prioritne pre karpatsku a kralovoholsku pripadne ine prilahle ulice, ktore nemaju spojenie na nam. slobody.