Reakcia na: Danny #10925:
Zastreľte toho debila, rozkopte mu prdel, pretože ak niekto vyhlási do TV, že on nahradí t-bus a-busom Euro3 tak, že to bude ekologickejšie, tak je to len a len diletant. Nebola to predtým modrá guma z RD Zv a nekonvertovala na autobusovú vieru, aby mohla terazky šíriť svoje demagógie tam(tu)? Čo to je za magora?
Trollino15
Obávám se, že když BBDS nedostane peníze od státu, její náklady prudce vzrostou proti současnému stavu.
A navíc(za předpokladu, že by opravdu fungovali dva dopravci MHD),...kdo by jel starým trolejbusem, když za dvě minuty pojede nový autobus se srovnatelnou cenou?
Ale pro pomník trolejbusům bych hlasoval ?