Ja by som sa moznosti, ze by prevadzkoval jeden dopravca autobusy a druhy trolejbusy ako za nie moc dobrý nápad. V našom meste s takýmito krokmi niesu skúsenosti. Problém by som videl hlavne v možnej synchronizácii cestovných poriadkov medzi jedným a druhým dopravcom
Danny
Tvoje prispevky som si vzdy vazil a aj to tak ostava. Bo su fundovane a k veci. Povazujem Ta tu za asi naj cloveka.
P.S.: Uz tu dnesnu hysteriu nejdem dalej rozvadzat, LUK dostal e-mail a tym padom sa uz k tomu vyjadrovat nebudem.