Reply on: Papyr #10189:
Ono by se to dalo i zobecnit- v Maďarsku takhle jezdí ještě v Debrecenu a v Polsku skoro ve všech větších městech- Poznań, Katovicko...Jen doplním, že v Szegedu i Debrecenu se sice prodávají CL společně, ale je tarif je dělený- dají se koupit doklady (i dlouhodobé) jen pro elektrickou MHD, jen pro autobusy nebo "kombinált" pro obě trakce (cca. 1,5 násobek ceny jen pro jednu trakci). A ještě bych dodal, že mám podezření, že v Szegedu si NAD zajišťuje SZKT (tram, trolejbusy) sám. Podle výkazu vozidel totiž mají relativně dost busů a pochybuju, že to nakupují jen za účelem přestavby na trolejbus. Teda aspoň to jsem z této stránky pochopil: http://balint.cyberhungary.net/vtkall/index.html
Danny
Tvoje prispevky som si vzdy vazil a aj to tak ostava. Bo su fundovane a k veci. Povazujem Ta tu za asi naj cloveka.
P.S.: Uz tu dnesnu hysteriu nejdem dalej rozvadzat, LUK dostal e-mail a tym padom sa uz k tomu vyjadrovat nebudem.