Reakcia na: mirkobb #22422:
A čo ma nepoznáš ja som hanbu predala pradávno aj drzá som dostatočne )) a tá príloha čo si poslal je bomba !!!!..A ešte k Robovi pozri on je gurmán príde nakoniec a še pobavíme mám taký cit v kostiach áách a bude požadovať iné čísla... ?