Reply on: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Majkl
Inak, myslím si, že po čase dôjde k ich obmedzeniu pre rodinných príslušníkov (povedzme nebudú jazdiť zadarmo, ale za polovičné cestovné).