Reply on: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Kami
Co sa tyka zliav a bezplatneho cestovania, vyzera to ze nejake zlavy by sa aj mohli zachovat. VSETKO je vsak v rovine FAM. Zadarmo sa budu vozit asi len zamestnanci. Rodinni prislusnici uz podla mojich sprav platia (resp. budu platit).