Reakcia na: Majkl #6081:
No ved prave - kolko? Kto to vie?
Este raz. Treti raz raz. Stvrty raz:
Keby to bol do roka len milion je to milion ktory musi ktosi zaplatit, alebo lepsie povedane milion, ktory chyba v trzbach.
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Kami
Co sa tyka zliav a bezplatneho cestovania, vyzera to ze nejake zlavy by sa aj mohli zachovat. VSETKO je vsak v rovine FAM. Zadarmo sa budu vozit asi len zamestnanci. Rodinni prislusnici uz podla mojich sprav platia (resp. budu platit).