Reply on: Majkl #6081:
No ved prave - kolko? Kto to vie?
Este raz. Treti raz raz. Stvrty raz:
Keby to bol do roka len milion je to milion ktory musi ktosi zaplatit, alebo lepsie povedane milion, ktory chyba v trzbach.
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Jozef
Pozrel som si nový cenník MHD v Nitre, kde zaviedli evidenčný CL vo výške 2,- Sk pre dôchodcov nad 70 rokov a držiteľov preukazu ZŤP a ZŤP-S. Takéto evidenčné CL sú aj na železnici pre dôchodcov nad 70 rokov a predpokladám, že postupne prejdú aj do MHD. Takto sa spriehľadní počet osôb, ktoré využívajú zľavy.