Reply on: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Vševedko
Nerád to píšem, ale SAD BBDS má len jednu možnosť - radikálnu. Prestať prevádzkovať MHD, vodičov prepusiť, vozidlá predať. Zajačik urýchlene pochopí, že mestský dopravný podnik nie je len tak zo dňa na deň.