Reply on: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
LUK
2. prečo do počtu voziacich sa počítaš aj samotných vodičov, keď tí majú vlastný zvoz a rozvoz?
3. A pokiaľ viem, tak už teraz by sa rodinní príslušníci nemali voziť celkom zadarmo.