Reply on: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Majkl
Nadčasy sú obmedzené. Žiadny zamestnávateľ nechce platiť príplatky za prácu nadčas.
Re #6075 Inca: nemiešaj teraz dohromady 2 veci: rast platov vs. rast produktivity práce - táto úmera môže fungovať v klasickom ziskovom podniku a nie v podniku verejných služieb. Ja som hovoril o raste platov ako kompenzácia za zrušené zľavy a nie ako odraz rastu PP...