Reply on: Majkl #6081:
No ved prave - kolko? Kto to vie?
Este raz. Treti raz raz. Stvrty raz:
Keby to bol do roka len milion je to milion ktory musi ktosi zaplatit, alebo lepsie povedane milion, ktory chyba v trzbach.
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Majkl
Nadčasy sú obmedzené. Žiadny zamestnávateľ nechce platiť príplatky za prácu nadčas.
Re #6075 Inca: nemiešaj teraz dohromady 2 veci: rast platov vs. rast produktivity práce - táto úmera môže fungovať v klasickom ziskovom podniku a nie v podniku verejných služieb. Ja som hovoril o raste platov ako kompenzácia za zrušené zľavy a nie ako odraz rastu PP...