inak podpísať zmluvu a potom tvrdiť, že je to neplatné, to je taká bystrická fairovka... tu by som sa zastal dopravcov, pretože myslieť mal kraj, keď to uzatváral. Vyzerá to tak, že na poste župana od 10 k 5, ale to neprakvapí. Náhrada škody, ak by vybral kraj nejakého iného dopravcu z dôvodu "neplatnosti" dodatku, by bola zaujímavá.
810zssk
Som zvedavý ako sa to vyvinie. Dosť sa divím že dopravcovia idú cestou vojny s objednávateľom, to je pre firmy ktoré prakticky stoja a padajú na jeho zakázkach dosť trúfalé. Aj keď chápem istú mieru frustrácie na strane dopravcov, problém si spôsobili sami keď išli do podpisu zmluvy o ktorej veľmi dobre vedeli že je v rozpore s platnou legislatívou. Ja sa skôr divím že to nikto nenapadol oveľa skôr.