Od 20.10.2018 je zmena na prímestskej linke č. 606428. Spoj s odchodom o 15:45x z Rooseveltovej nemocnice do Lučenca bude premávať už o 15:30x. Odchody z Banskej Bystrice, AS (15:57x) a Zvolena, AS (16:25x) sa nemenia.
http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=365#
Dalo sa čakať, že v tých kolónach, ktoré sú v tom čase v okolí Tajovského ul, to nebudú stíhať... Toto bolo len otázkou času.
http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=365#
Dalo sa čakať, že v tých kolónach, ktoré sú v tom čase v okolí Tajovského ul, to nebudú stíhať... Toto bolo len otázkou času.
Text sa vztahoval na nove vozidla, napr. tie Urbanwaye co si spominal.
PDM.8.99
Neviem, že či tento krok so zmenou liniek 20, 28 a 29 nie je iba zúfalý krok politikov pred voľbami, kedy akože výjdu v ústrety občanom Sásovej, kde je pomerne dosť voličov, keďže sa jedná o najväčšie sídlisko v BB myslím. Skôr by to chcelo systémový krok keby linka 28 obsluhovala Uhlisko (nebolo by od veci, keby zašla až hore na Hviezdoslavovu a tam urobila kolečko) a linky 20 a 23 zlúčili do jednej linky, ktorá by od Nám. Slobody nepremávala k autobusovej stanici ale išla by priamo na železničnú stanicu. Ale tiež to nepovažujem za systémový krok, iba dočasné zalátanie nedostatkov časti MHD.