inak podpísať zmluvu a potom tvrdiť, že je to neplatné, to je taká bystrická fairovka... tu by som sa zastal dopravcov, pretože myslieť mal kraj, keď to uzatváral. Vyzerá to tak, že na poste župana od 10 k 5, ale to neprakvapí. Náhrada škody, ak by vybral kraj nejakého iného dopravcu z dôvodu "neplatnosti" dodatku, by bola zaujímavá.
BB-Schuhu
http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=365#
Dalo sa čakať, že v tých kolónach, ktoré sú v tom čase v okolí Tajovského ul, to nebudú stíhať... Toto bolo len otázkou času.