Reply on: draxter #53993:
Vedenie kraja sa medzi casom zmenilo. To sucasne by mohlo mat velmi slusny problem ak by len tak niekomu posielalo verejne peniaze bez platnej zmluvy. Dopravcovia urcite velmi dobre poznaju prislusnu legislativu a dobre vedeli do coho isli.
irizar
Osobne by som SAD ZV strasne doprial dostat krespapulu, ale kedze sme na Slovensku, kde sa sudy a sudcovia niecim ako platna legislativa moc nezatazuju, nerobil by som si nadeje.