inak podpísať zmluvu a potom tvrdiť, že je to neplatné, to je taká bystrická fairovka... tu by som sa zastal dopravcov, pretože myslieť mal kraj, keď to uzatváral. Vyzerá to tak, že na poste župana od 10 k 5, ale to neprakvapí. Náhrada škody, ak by vybral kraj nejakého iného dopravcu z dôvodu "neplatnosti" dodatku, by bola zaujímavá.
BB-Schuhu
zdroj + viac info: http://kralovastudna.com/images/stories/pietne%20stretnutie%20hhks%202018.jpg
Poznámka: turistický autobus na Kráľovu Studňu v sezóne 2018 nepremával. Ako to bude v roku 2019, ostáva nateraz otvorené.