inak podpísať zmluvu a potom tvrdiť, že je to neplatné, to je taká bystrická fairovka... tu by som sa zastal dopravcov, pretože myslieť mal kraj, keď to uzatváral. Vyzerá to tak, že na poste župana od 10 k 5, ale to neprakvapí. Náhrada škody, ak by vybral kraj nejakého iného dopravcu z dôvodu "neplatnosti" dodatku, by bola zaujímavá.
PDM.8.99
- ... ty filozof o ničom ...
- ... splietaš ...
- ... chápeš to, čo čítaš?
- ... naberáš presvedčenie o svojich teóriách ...
tak si precitlivený až úzkostlivý, veď ste chlapi, tak sa spamätajte, nie ste ženy ani decká. Nie sú v tom žiadne urážky. Či chápeš, čo čítaš je normálna otázka, ktorú sa ťa opýta človek, keď chce byť na istom, či má význam ťa nechať sa moriť s nejakým textom alebo nie, príp. chce aby si sa zastavil a skúsil podať vlastný výklad. Čo je na naberaní presvedčenia o svojich teóriách zlé? Nemôže človek nabrať presvedčenie a mať svoje teórie? Vzmuž sa prosím ťa ...
Inak čo myslíš, ako mám reagovať, ak nemá skupina ľudí vlastný názor roky na zmluvy SAD-BBSK a potom keď príde nejaký ich "politický kôň" a vyjadrí svoj názor skrz vyhlásenia a konanie, tak je to posvätné a zrazu majú aj oni "svoj názor" na túto problematiku. Mne nevadí vlastný názor, kľudne nech je sebeviac "nemúdry", ale žijem dosť dlho na to a viem čítať v ľuďoch aby som odhadol, že kedy je to vlastný názor podnietený záujmom o vec a kedy to je na podnet nejakého diletanta, či tajtrlíka. A o to viac ma dostáva do varu ak to tie "myšlienkové pochody" podnieti nejaký politik, pretože politici sú pre mňa odkedy ich poznám viac a bližšie obyčajné kriminálne živly disponujúci takmer výlučne tými najhoršími ľudskými vlastnosťami a poruchami osobnosti. To nejaká naša debata tu, je slabá ako peach vodka v porovnaní domácou pálenkou z východu oproti tomu, čo hentí predvádzajú za stoku. Takže dúfam, že si pochopil prečo tak reagujem.