Na Kráľovej Studni sa v sobotu 27.10.2018 uskutoční pietne stretnutie obetiam hôr vo Veľkej Fatre. Pri tejto príležitosti bude vypravený mimoriadny autobus s odchodmi - Park. Mičinská (7:30), Strieborné námestie (7:40), Harmanec, papiereň (8:00), Dolný Harmanec (8:05) a Harmanec, jaskyňa (8:07). Spiatočný odchod od hotela Kráľova Studňa je naplánovaný na 16:30.
zdroj + viac info: http://kralovastudna.com/images/stories/pietne%20stretnutie%20hhks%202018.jpg
Poznámka: turistický autobus na Kráľovu Studňu v sezóne 2018 nepremával. Ako to bude v roku 2019, ostáva nateraz otvorené.
zdroj + viac info: http://kralovastudna.com/images/stories/pietne%20stretnutie%20hhks%202018.jpg
Poznámka: turistický autobus na Kráľovu Studňu v sezóne 2018 nepremával. Ako to bude v roku 2019, ostáva nateraz otvorené.
Text sa vztahoval na nove vozidla, napr. tie Urbanwaye co si spominal.
PDM.8.99
- ... ty filozof o ničom ...
- ... splietaš ...
- ... chápeš to, čo čítaš?
- ... naberáš presvedčenie o svojich teóriách ...
tak si precitlivený až úzkostlivý, veď ste chlapi, tak sa spamätajte, nie ste ženy ani decká. Nie sú v tom žiadne urážky. Či chápeš, čo čítaš je normálna otázka, ktorú sa ťa opýta človek, keď chce byť na istom, či má význam ťa nechať sa moriť s nejakým textom alebo nie, príp. chce aby si sa zastavil a skúsil podať vlastný výklad. Čo je na naberaní presvedčenia o svojich teóriách zlé? Nemôže človek nabrať presvedčenie a mať svoje teórie? Vzmuž sa prosím ťa ...
Inak čo myslíš, ako mám reagovať, ak nemá skupina ľudí vlastný názor roky na zmluvy SAD-BBSK a potom keď príde nejaký ich "politický kôň" a vyjadrí svoj názor skrz vyhlásenia a konanie, tak je to posvätné a zrazu majú aj oni "svoj názor" na túto problematiku. Mne nevadí vlastný názor, kľudne nech je sebeviac "nemúdry", ale žijem dosť dlho na to a viem čítať v ľuďoch aby som odhadol, že kedy je to vlastný názor podnietený záujmom o vec a kedy to je na podnet nejakého diletanta, či tajtrlíka. A o to viac ma dostáva do varu ak to tie "myšlienkové pochody" podnieti nejaký politik, pretože politici sú pre mňa odkedy ich poznám viac a bližšie obyčajné kriminálne živly disponujúci takmer výlučne tými najhoršími ľudskými vlastnosťami a poruchami osobnosti. To nejaká naša debata tu, je slabá ako peach vodka v porovnaní domácou pálenkou z východu oproti tomu, čo hentí predvádzajú za stoku. Takže dúfam, že si pochopil prečo tak reagujem.