Reply on: JOSH #44154:
Aha a proč jezděj autobusy tam kde mohou jezdit trolejbusy? Tomu nerozumím. Není zbytečné jezdit autobusama pod trolejovým vedením?
no aj keď sa obmedzíme na nákladnú dopravu, tak "prepravca" skrátka nie je synonymom ani obdobou "dopravcu" a o tom je celý problém (v médiách sa to bežne zamieňa)
810zssk
"premiestňovanie osôb a nákladov dopr. prostriedkami" a
"premiestňovanie, prevážanie osôb a nákladov prepravnými prostriedkami"
su synonyma.. Ale doprava ma este aj druhy vyznam.
Co sa zakonov tyka, to nebolo smerovane tebe.