Reply on: JOSH #44154:
Aha a proč jezděj autobusy tam kde mohou jezdit trolejbusy? Tomu nerozumím. Není zbytečné jezdit autobusama pod trolejovým vedením?
no aj keď sa obmedzíme na nákladnú dopravu, tak "prepravca" skrátka nie je synonymom ani obdobou "dopravcu" a o tom je celý problém (v médiách sa to bežne zamieňa)
wizard112
Re #44146 810zssk: V odbornej debate s týmito definíciami neobstojíš a môžeš argumentovať slovníkom koľko chceš.