Reply on: Sedemstovka #41307:
Neviem skade si prišiel, ale podľa mňa z voľakej Hornej Dolnej, lebo prioritou cestujúcich v meste je čo najrýchlejšie sa dostaviť z jedného bodu do druhého a nie si posedieť v trolejbuse... 26-28Tr je stále Škoda, aj keď s kastľou Citelisu. Kvalita stojí peniaze a tie sa často niektorým zdajú premárnené.
S499.1023
1) Jeden vlak može byť súčasne len na jednom mieste.
2) Zatiaľ sa jednalo len o prezentáciu.
3) V Rožňave na vozenie vzduchu netreba poschodový vlak.
4) Keby to bolo inde, tak by si sa pýtal "A prečo nie v Žiline?"