http://zilina.sme.sk/c/5396784/cez-zilinu-uz-jazdi-prvy-poschodovy-vlak.html
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Inak tá osoba musela dostať aj po prstoch. ?
BB-Schuhu
Neviem aké je cestovné. Ja keď som bol na haluškách (tuším v roku 2001), posilovú dopravu robila ešte SAD BBDS a cestovné v špeciálnych autobusoch bolo cca 1,5-krát vyššie ako v bežných spojoch.