http://zilina.sme.sk/c/5396784/cez-zilinu-uz-jazdi-prvy-poschodovy-vlak.html
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Inak tá osoba musela dostať aj po prstoch. ?
brefos
http://zvolen.sme.sk/c/5392752/vodici-autobusov-v-banskobystrickom-kraji-strajkovat-zrejme-nebudu.html