Reply on: BZUCO #22441:
Podla mna im treba v redakcii trosku "zdvihnut mandle", mali by sa im ludia ozvat ze toto nie je seriozne a objektivne spravodajstvo a ak je to platena reklama, zrejme dochadza aj k poruseniu zakona o reklame, nakolko to zverejnuju bez oznacenia a na webe navyse ako spravodajstvo .. bez verejneho tlaku nejde nic... ?
wizard112
Re #22417 poslanec.sk:Niektoré stavby ma dosť prekvapili, napr. to mimoúrovňove napojenie IBV na Suchom vrchu. Len keby sa aspoň niečo zrealizovalo...