Nechcem vás otravovať s dátumami, ale píšem si históriu a chýbajú mi nejaké údaje... ?
Kto teda vie presný dátum, kedy nastali zmeny v MHD v dôsledku začiatku výstavby nového mosta ponad Hron pri DrukoseL? Len pripomeniem, že súčasťou zmien bolo zrušenie L27, predĺženie L51 do Sásovej, L43 do Srnkovej, zokruhovanie L28 a L31 po Uhlisku cez Viestovu.
Kto teda vie presný dátum, kedy nastali zmeny v MHD v dôsledku začiatku výstavby nového mosta ponad Hron pri DrukoseL? Len pripomeniem, že súčasťou zmien bolo zrušenie L27, predĺženie L51 do Sásovej, L43 do Srnkovej, zokruhovanie L28 a L31 po Uhlisku cez Viestovu.
wizard112
Re #22405 JJ: Ani mne na názve nezáleží, ale ak sa R3 postaví cez Kremnicu, tu sa stavať tak skoro cez Hiadeľské sedlo nezačne, lebo nebudú peniaze a ani potreba, nakoľko paralelne pôjde R3 cez Kremnicu. Ako povedal mirkobb, ak sa R3 postaví cez Kremnicu (resp. nepôjde cez BB) a postaví sa Rxy cez Hiadeľské sedlo, nemám problém. Len vieme, že to nebude možné.