Reply on: adrive #22443:
Raz som sa obrátil pre klamlivú reklamu na všetky ministerstvá a kontrolné orgány a skončilo to na odelení kontroly živnostenského podnika Krajského úradu, ktoré povedalo, že ono nič a mám sa obrátiť na súd. Obrátil som sa.Keď môže hocikto podať žalobu na Hedvigu...
Papyr
http://www.seas.sk/_cms_/_files/447/graf1_podiel_zdrojov06.jpg