Reply on: mirkobb #22422:
A čo ma nepoznáš ja som hanbu predala pradávno aj drzá som dostatočne )) a tá príloha čo si poslal je bomba !!!!..A ešte k Robovi pozri on je gurmán príde nakoniec a še pobavíme mám taký cit v kostiach áách a bude požadovať iné čísla... ?
JJ
#22404 Re wizard112: takto, viem, ze sa v istych kruhoch debatovalo o sturovskom variante, ale nikdy som to nebral vazne, lebo je to od zaciatku nezmysel. Co sa tyka tej reportaze na madarskych spravach, bola to len natocena videoprojekcia na platne aj to len na chvilku, takze mam pocit, ze to bolo zakoncene v Sahach. napriek tomu - je uplne jedno, ci sahy alebo sturovo, ak to ma zase obist BB.