Reply on: mirkobb #22422:
A čo ma nepoznáš ja som hanbu predala pradávno aj drzá som dostatočne )) a tá príloha čo si poslal je bomba !!!!..A ešte k Robovi pozri on je gurmán príde nakoniec a še pobavíme mám taký cit v kostiach áách a bude požadovať iné čísla... ?
mirkobb
Mam dobru spravu, R3 pôjde cez BB, rucim za to! ? ?