Reply on: tarantella #11925:
No vacsina ludi asi nechce aby sa BBDS vratila pretoze za nich tu bol bordel a SAD ZV mozno ponukne nieco lepsie...akurat ze zrusili troleje ale ze vraj by ich aj prenajali ale BBDS ich chcu na 8 rokov a SAD ZV na rok zatial....dufam ze je to dobre info...niekto to tu pisal...
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
Kami
Ale aby bolo jasne:
Kralik - primator a staturat mesta - podpisuje za mesto
Muron - prednosta MsU a predseda predstavenstva MHD BB a.s. - podpisuje za MHD BB a.s - v tomto pripade prenajom