Reply on: tarantella #11925:
tak si zober aj tú za trolejbusy a urobíš dve roboty naraz! ? http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3080
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
Kami
#11870: aj keby od 1.1. za novych podmienok dopravu zabezpecoval BBDS, sutaz by mala vyznam. Ale to co je teraz ... ?
Re #11885 adrive: nezabudaj, ze doprava do obci linkami 5x ma mat charakter (a cenu) primestskej dopravy.