Reply on: tarantella #11925:
No vacsina ludi asi nechce aby sa BBDS vratila pretoze za nich tu bol bordel a SAD ZV mozno ponukne nieco lepsie...akurat ze zrusili troleje ale ze vraj by ich aj prenajali ale BBDS ich chcu na 8 rokov a SAD ZV na rok zatial....dufam ze je to dobre info...niekto to tu pisal...
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
Danny
Mnoho aktualnych clankov sem pridavam (ako prvy) prave ja. Tak si odpusti tie primitivne poznamky, ked si to na hlavnu plochu zaradil pred par desiatkami minut.
BTW, kto tu informoval o tom, ze kde bude zajtra Kralik?! moj mudry...
Tam je idealna sanca mu "potlapkat" po pleci!