Reply on: tarantella #11925:
tak si zober aj tú za trolejbusy a urobíš dve roboty naraz! ? http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3080
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
fobust
Lebo sú idioti! Na tých 70 rokov, dokedy nebude prakticky využiteľná termonukleárna fúzia, by mohlo súčasné mierové využite "atómovej energie" prispieť oveľa viacej k ekológii ako pálenie fosílnych palív! Navyše, toľko rokov nám vydrží akurát tak uhlie, čo je ešte horšie ako ropa! Ďalej, aj vyhorené palivo z jadrových elektrární sa dá potenciálne využiť, len na to nemáme ešte technológie, ale nevyhadzuje sa, ale zodpovedne skladuje a mieta je ešte dosť - bývalé soľné bane sú priam ideálne.