Reply on: tarantella #11925:
No vacsina ludi asi nechce aby sa BBDS vratila pretoze za nich tu bol bordel a SAD ZV mozno ponukne nieco lepsie...akurat ze zrusili troleje ale ze vraj by ich aj prenajali ale BBDS ich chcu na 8 rokov a SAD ZV na rok zatial....dufam ze je to dobre info...niekto to tu pisal...
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
jurius
Ja si skôr myslím, že Králik ani tak veľmi SAD ZV nič podpísať nechcel, ale keď to už urobil, aspoň im zablokoval busy. Tým pádom to SAD ZV nezvládne a bude im odobratá licencia. A najlepšie by potom bolo, keby sa do toho potom zamontovala Ostravská ČSAD, ktorá sprivatizovala BBDS, zmenila vedenie a potom aj prístup k cestujúcim.