Reply on: Kami #11857:
Tak to je dost huste. To si Fuzaty fakt myslel, ze ked znici svoj exemplar zmluvy, ze zmluva neplati a ze uz ine jej vyhotovenia neexistuju? Teda to su mi veci...
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
Hero
javascript:smile('?');
Rozbeh MHD, ked Ti vsetci robia napriek je tazky. Myslim, ze sa pisalo, ze v zmluve s mestom SAD ZV zarucuje plne funkcnu MHD v BB od 1.6.2006. Tym padom to pada na poslancov zastupitelstva, primatora. Ked je raz niekto *****, iny nebude. (zeby prachy...) PS: od 1.2.2006 zarucuju 19 svojich + 35 autobusov od MHD BB(vlastni mesto)