zzdravim vas vsetkych som tu novy to co sa deje v mhd je absolutny chaos dnes som behal s peticiami pre bbds aj zajtra pojdem chcem aby bbds sa vratila a hlavne trolejbusy ?
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
LUK
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3080