Reakcia na: Kami #11857:
Tak to je dost huste. To si Fuzaty fakt myslel, ze ked znici svoj exemplar zmluvy, ze zmluva neplati a ze uz ine jej vyhotovenia neexistuju? Teda to su mi veci...
Ale tie linky sú tam už hodiny... A info o výskyte mrkvožrútov radi privítame.... ?
...
Kami
Ale aby bolo jasne:
Kralik - primator a staturat mesta - podpisuje za mesto
Muron - prednosta MsU a predseda predstavenstva MHD BB a.s. - podpisuje za MHD BB a.s - v tomto pripade prenajom