Reply on: Nikoliatko #47292:
a kde byvas? ja mam na trolejbusoch rad ze chodia casto a v sedle si aj sadnem, no a to tmolenie sa dole furcou... no co uz... kolko sekund by sa usetrilo ak by isli rychlo ako autobusy ??
Bolo by to fakt tak veľa čakať poobede cestou zo školy dĺžku 1 celého intervalu - 5 minút, ak by si náhodou nestihla plánovaný prestup? Rozmýšľaš vôbec, čo si práve odmietla
Odmietla si častejšie spojenie, než si mala kedysi - teda to, po čom tak veľmi túžiš. Takže Ty vlastne ani nie si proti trolejbusom, ale len chceš mať PRIAME spojenie.
Nikoliatko