Reply on: Nikoliatko #47286:
ta moja zlata, chytiť L18 je zazrak v každej hodine dennej, autobusy z toho užasneho sidliska, že THC sa vola, si chodia stale jak chcu, ja L18 tiež chodím ráno do školy, na mieri má byť na 7:18, prídeme tam s trolikom na 7:16, a L18 už dávno nikde nieje, ani len náznak toho, že by niekde mala byť, a tá ďalšia zasa pre istotu mešká, tak neviem čo sa sťažuješ na troliky, ktoré majú prispôsobené časy na zastávky presne pre svoju rýchlosť....radšej sa sťažuj na autobusy z THC, ktoré asi nepoznajú CP a chodia si ako sa im zachce.....(aspoň vtedy keď som tam ja, a to je každý deň) ?
TA
Príbeh o ceste do školy som si od Teba už viackrát prečítal. Čítala si Ty mnou navrhnuté intervaly? Len tak pre zaujímavosť, aj keby si napr. v rannej špičke nestihla plánovaný prestup, bolo by to fakt tak veľa, čakať dĺžku 1 intervalu - neuveriteľných 8 minút, čo je aj tak menej, než mala kedysi L 18 ranný interval