Reply on: Nikoliatko #47291:
koľko krát si išla trolejbusom?Lebo ja keď idem ráno trolejbusom do školy,vždy vidím že L18 je za trolejbusom. A čo keď ide trolejbus normálne,ale L18 išla skôr? V tom nemôže byť chyba?Šak chyba je stále len v trolejbusoch. (Teraz tu neberem do úvahy techniku jazdy vodičov,to je iná kapitola.) ?
TA
1. vedie pod trolejovým vedením, teda kradne trolejbusom cestujúcich - nielen však to, horšie je, že ide o cestujúcich s rovnakými cieľovými zastávkami;
2. je veľmi dlhá, teda nedá sa koordinovať s jednotlivými súbežnými linkami;
3. má nekoordinovateľný interval so súbežnými linkami.
V podstate si ani neviem predstaviť väčšie zlo, než to, čo som uviedol.