Reply on: Nikoliatko #47286:
a keď mi niekto bude chcieť poradiť, že som mala ísť na 9 48 tak mi radšej ani nepíšte, lebo to mám teraz predpokladať, že od Miestneho úradu sa dostanem ku tescu za 15 minút aby som stihla svoju 18....?ja chápem všetkých vás čo nebývate na furči, že naozaj vidíte kopu trolejbusov a nechápete čo nám chýba, keď ich je fakt veľa ale vy si neviete asi ani predstaviť akou rýchlosťou to ide. nebudem riešiť aký je dôvod pomalej jazdy ale jednoducho je to pomalý spoj, veď nás pomaly peší chodci predbiehajú...
a len pre vašu informáciu furča nemá priemerný vek 150 rokov aby sme tu museli mať takúto opatrnú dopravu
Nikoliatko
nemám dojem, že by Ťahanovčania tak úpenlivo trvali na L 18 - určite nie tak ako Furčania. Ja by som to vyriešil inak - linku nechať ŤHC s tým, že na spoločných zastávkach s trolejbusmi bude zabezpečený prestup.
no úplne geniálne riešenie, takže ťahanovciam je 18 na veľké H, na furči naozaj chýba ale ty ju necháš ťahanovciam šak furča má trolejbusy. SI BERTE TIE SPOMALENé TROLEJBUSY!! neviem kto tým cestuje ale keďže bohužiaľ nič iné z mieru na furču nejde okrem rána a špičky tak nič iné nám neostáva iba chodiť trolejbusmi. my chceme aj normálny autobus ktorý nepôjde rýchlosťou 20km za hodinu preboha!!! A poviem ti aký skvelý prestup sa tu črtá, raz dávnejšie som to tu spomínala. Potrebovala som sa dostať ku technike na skúšku, 18 mi išla od tesca niekedy na 10 10 takže som bez problémov išla trolejbusom o 9 58(myslím že každý z vás by tým išiel, keby vám podľa cestovného poriadku vychádzalo, že na tú 18 máte čakať ešte nejakých 5 minút) a NESTIHLA SOM TO!!! a silno pochybujem že tam pri tescu bude práve na mňa(a na ostatných furčanov) čakať 18 aby som si mohla prestúpiť... ďakujem pekne za tie trolejbusy, čert nám ich bol dlžen