Reply on: TA #47302:
písala som.. keby keby kebyáno, ak by bola trolejbusová doprava porovnateľná s autobusovou (rýchlosť samozrejme, ani niektoré autobusy už nie sú v najlepšom stave) tak by som tými trolejbusmi cestovala ale nie je porovnateľná, takže nimi necestujem
Nikoliatko
či mám uviesť moju ďalšiu príhodu? stalo sa mi to iba raz ale hádam pochopíte... išli sme dolu furčou v trolejbuse, a išli sme tak pomaly až sme zrazu STÁLI!!!! skrátka sme nešli a podotýkam že o chvíľku sme sa znovu pohli a šofér si nevystúpil, takže argument že spadli tykadlá tu neobstojí ... a čo sa týka smradu, tak myslím že tu smrdia už len tie staré ikarusy, trolejbusy hučia a celé sa trasú na rozdiel od novších autobusov