Podarilo sa mi nájsť peknú fotku TS1, na ktorej vidno nízkopodlažnú časť pri predných dverách:
https://www.flickr.com/photos/jhm0284/10083106896/in/album-72157668950864265/
Je to trolejbus z roku 1968! Zaujímavosťou je, že následné typy TS2 a TS3 tam mali jeden malý schodík.
https://de.wikipedia.org/wiki/Trolleybus_Solingen
Škoda, že jediný dochovaný TS1 je nepojazdný a bol opravený iba do vystavovateľného stavu (podobne ako Oerlikon #80 u nás), so spojazdnením sa ani nepočíta.
https://www.obus-museum-solingen.de/
https://www.flickr.com/photos/jhm0284/10083106896/in/album-72157668950864265/
Je to trolejbus z roku 1968! Zaujímavosťou je, že následné typy TS2 a TS3 tam mali jeden malý schodík.
https://de.wikipedia.org/wiki/Trolleybus_Solingen
Škoda, že jediný dochovaný TS1 je nepojazdný a bol opravený iba do vystavovateľného stavu (podobne ako Oerlikon #80 u nás), so spojazdnením sa ani nepočíta.
https://www.obus-museum-solingen.de/
Dušky